Projekt "Sport za sve" u PŠ Bakić
Autor: Darko Vencl, 29. 3. 2011.

U Područnoj školi Bakić počele su prve aktivnosti vezane za realizaciju Projekta "Sport za sve" koji financira Zaklada za razvoj civilnog društva "SLAGALICA".
      Kroz projekt koji je zamišljen prije svega kao motivator zajedničkog okupljanja i druženja mještana prigradskog naselja Bakić i razvojem svijesti o važnosti vlastitog doprinosa zajednici, škola, a i selo trebali bi dobiti SJENICU I UREĐENO DJEČJE IGRALIŠTE U ŠKOLSKOM DVORIŠTU.

Uređeni prostor bi osim za potrebe škole trebao biti i stalno mjesto okupljanja mještana Bakića u različitim prigodama.
      Pored sredstava koje smo dobili od SLAGALICE u realizaciju su se uključili brojni sponzori sa područja grada i županije, a aktivnosti je podržao i grad Slatina vrlo vrijednom financijskom donacijom.
      Mjesni odbor Bakić na čelu sa predsjednikom Robertom Medvedom podržali su realizaciju projekta i angažirali cijelo selo (sve generacije i uzraste).

Odrađene su prve aktivnosti:priprema terena

• dovoz šljunka i potrebnog materijala
  • betoniranje ploče

Slijede i druge aktivnosti, a završetak projekta će biti 17. travnja kroz manifestaciju "SPORT ZA SVE".

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali i pozivamo na daljnju suradnju.

Više slika možete pogledati u galeriji.

Izvor: Božica Majhen, ravnateljica i Elica Prebeg, voditeljica projekta