Svatko voli maskenbal, iza maske lice kriti i netko drugi tada biti!
Autor: Nataša Valinčić, 17. 2. 2015.

Stiglo vrijeme karnevala,

Vrijeme plesa,

Vrijeme šala,

Za sve maske divni dani,

Raspjevani,

Razigrani.

Maskenbal, maskenbal,

Svatko voli maskenbal,

Iza maske lice kriti

Netko drugi tada biti.

Utorak, 16.veljače 2015.godine u našoj je školi prošao veselo, lijepo, razigrano i s puno osmijeha na licima. Zašto? Jer je maskenbal!!

Ravnateljica i pedagoginja škole, Božica Majhen i Nataša Ivanić, vodile su program koji je započeo u 8:00h. Svaki se razred razredne nastave predstavio plesom, a žiri je, kojeg su činili naše pripravnice i studentice na praksi (Vedrana Čvek i Andrea Granješ), imao jako puno posla - morao je odlučiti koja je maska najkreativnija u pojedinom razredu koje su vodile njihove učiteljice koje su se također danas odlučile netko drugi biti. Ove godine pridružila nam se i područna škola Bakić kao skupna maska - suncokreti. Treba li uopće naglasiti da je bilo veselo? A atmosfera je dosegla vrhunac kada je na red došao izbor najboljih maski škole te ples pod maskama :-)

Veselje se nastavilo u centru grada s početkom u 10 sati kada je krenula povorka ulicama Slatine, a u njoj su sudjelovali: Osnovna škola Eugena Kumičića, Osnovna škola Josipa Kozarca, DV Zeko i DV  Suncokret. Usprkos hladnom vremenu, odaziv je i ove godine bio velik, a dobar su provod i sebi i drugima osigurali i učenici naše škole svojim pomno izrađenim i šaljivim maskama.

Sve pogledajte u fotogaleriji.

Izvor: Nataša Ivanić, pedagoginja